Belépés

Kézműves Kupa 2015

2015. március 22-én Miskolcon találkoztak a szépségszakmák és képviselőik, mindazok, akik részt vettek az idei Kézműves Kupán. Első képeink az eseményről itt láthatóak:

 

 

Eredménylista:

FÉRFI FODRÁSZ VERSENY
FÉRFI DIVATFRIZURA SZÁRÍTÁS
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Csóti Szabina
2.    Kovács Brigitta
3.    Rácz Norbert

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Szlovák Gréta
2.    Rádóczki Vivien
3.    Szakálos Fanni

 

TREND HAJVÁGÁS ÉS SZÁRÍTÁS
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Kovács Brigitta
2.    Rácz Norbert
3.    Lukovics Dániel

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Szlovák Gréta
2.    Rádóczki Vivien
3.    Szakálos Fanni

 

ÖSSZETETT
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Kovács Brigitta
2.    Csóti Szabina
3.    Rácz Norbert

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Szlovák Gréta
2.    Rádóczki Vivien
3.    Szakálos Fanni

 

NŐI FODRÁSZ VERSENY
SZALONTECHNIKA
TANULÓK I. ÉVF.

1.    Bánfi Brigitta
2.    Pink Letícia
3.    Bancsók Rita

TANULÓK II. ÉVF.

1.    Janics Brigitta
2.    Kiss Vivien
3.    Rokszin Bernadett

 

MARCELL VÍZHULLÁM
TANULÓ I. ÉVF.

1.    Bánfi Brigitta
2.    Svertskó Bianka
3.    Pink Letícia

TANULÓ II. ÉVF.

1.    Janics Brigitta
2.    Kiss Vivien
3.    Rokszin Bernadett

 

ÖSSZETETT (SZALON+MARCELL)
TANULÓ I. ÉVF.

1.    Bánfi Brigitta
2.    Svertskó Bianka
3.    Pink Letícia

TANULÓ II. ÉVF.

1.    Janics Brigitta
2.    Kiss Vivien
3.    Rokszin Bernadett

 

UTCAI VISELET HOSSZÚ HAJBÓL
NYITOTT (LEENGEDETT) HAJ
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Leidl Loretta
2.    Pápai Gábor

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Nagy Vivien
2.    Nyakó Orsolya
3.    Nótár Henrietta

 

UTCAI KONTY (HOSSZÚ HAJBÓL)
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Leidl Loretta
2.    Pápai Gábor

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Csiszár Evelin
2.    Fábián Anita
3.    Pataki Vivien

 

UTCAI VISELET HOSSZÚ HAJBÓL
ÖSSZETETT FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Leidl Loretta
2.    Pápai Gábor

ÖSSZETETT TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Nagy Vivien
2.    Grim Anett
3.    Nyakó Orsolya

 

TREND HAJVÁGÁS
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Szabó Dalma

TANULÓK

1.    Bandrus Nikolett

 

FULL FASHION TELJES DIVATOS MEGJELENÉS
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Szabó Dalma

 

KOZMETIKUS VERSENY
NAPPALI KIKÉSZÍTÉS - HORDHATÓ NAPPALI SMINK "Évzáró"
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Menyhárt Eszter
2.    Mihály Orsolya Éva
3.    Csetényi Szandra

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Makucza Martina
2.    Olejnyikné Tőkészki Edit
3.    Lipták Fruzsina

 

Kis fantázia "Opera Bál" - FANTÁZIASMINK
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Mihály Orsolya Éva
2.    Menyhárt Eszter
3.    Csetényi Szandra

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Vámos István
2.    Kondás Mária Judit
3.    Jakab Dóra

 

ÖSSZETETT
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Mihály Orsolya Éva
2.    Menyhárt Eszter
3.    Csetényi Szandra

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Kondás Mária Judit
2.    Makucza Martina
3.    Jakab Dóra

 

ALKALMI KIKÉSZÍTÉS: "Szalagavató Bál"
TANULÓ (I. ÉVES)  KATEGÓRIA

1.    Bartkoóvá Emília
2.    Szabó Lívia
3.    Krakkai Dalma

 

MŰKÖRÖM-DÍSZÍTŐ VERSENY
Rock and Roll világa
FELNŐTTEK

1.    Maszlag Mária
2.    Szilágyi Enikő
3.    G. Borbély Tímea

TANULÓK

1.    Illés Fanni
2.    Horváth Krisztina
3.    Orosz Orsolya

 

Extrém francia köröm készítése mindkét kézen, az egyik lakkozva
Felnőtt kategória
Zseléből

1.    Balogh Éva
2.    Haller Melinda
3.    Horesnyi Lászlóné

 

Szalon köröm építése zseléből
TANULÓK

1.    Sárhegyi Edit
2.    Kiss Kamilla
3.    Fekete Angéla

 

STILETTÓ MŰKÖRÖM ÉPÍTŐ ÉS DÍSZÍTŐ VERSENY
Fantázianeve: Vitrage
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Fazekas-Kovács Anett
2.    Varga Eszter
3.    Csontosné Gebei Tímea

 

Lábápolás
Kézi Pedikűr

1.    Tóthné Göröncsér Ágnes
2.    Prekopa Zoltánné
3.    Sitkei Szilvia

 

SZABAD KATEGÓRIA
Tietek a pálya csapatverseny
Téma:"Carneval Rio"
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Veszelovszky Viktória, Kakasné Drazdó Zsuzsanna, Szekeres Gál Virág
2.    Horváth Krisztina, Zámbó Szilvia, Szőke Szabolcs
3.    Majoros Máté, Kocsán Katalin, Orbán Bea

TANULÓK

1.    Kondás Mária Judit, Bancsók Rita, Ivancsik Ramóna
2.    Skrenya Alexandra, Fazekas Brigitta, Németi Viktória
3.    Kolozsvári Szabina, Balogh Valentina, Rafael Szintia

 

A NAP HAJSZÍNE
FELNŐTT VERSENY
SZÉCSÉNYI ISTVÁN KÜLÖNDÍJ
Szabó Dalma

 

A NAP HAJSZÍNE
TANULÓ VERSENY
BOKIK KÜLÖNDÍJ
Bandrus Nikolett

 

MENYASSZONYI KONTY
KISGERGELYNÉ TOLCSVAI MÁRIA EMLÉKVERSENY
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Berendi Kitti
2.    Zátrok Zsanett
3.    Erős Sándor

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Jancsik Balázs Imre
2.    Nagy Vivien
3.    Nagy Zoltán

 

SZABAD KATEGÓRIA FÉRFI
FULL FASHION LOOK - Teljes divatos megjelenés élő modellen
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Rácz Norbert
2.    Szabó Dalma
3.    Lukovics Dániel

 

FÉRFI KLASSZIKUS HAJVÁGÁS ÉS SZÁRÍTÁS
LAPIS IMRE EMLÉKVERSENY
FELNŐTT KATEGÓRIA

1.    Janiga Tímea
2.    Szomoru Irén
3.    Angyal Alex

TANULÓ KATEGÓRIA

1.    Nagy Patrick
2.    Csík Tessza Gabriella
3.    Iváncsik Ramóna

 

SZTÁR KÉZMŰVES ARANYOLLÓ MESTER BAJNOKSÁG
NŐI
Szabó Dalma

 

SZTÁR KÉZMŰVES ARANYECSET MESTER KATEGÓRIA
Kis Fantázia Vámpírok bálja, fantáziasmink

1.    Dobai Kinga
2.    Víg Marianna
3.    Makovics Dóra

 

MŰKÖRÖM ÉPÍTŐ VERSENY Porcelánból
Extrém francia köröm készítése mindkét kézen, az egyik lakkozva
Felnőtt kategória

1.    Mészáros Erika
2.    Abloncai Szabina
3.    Tamás Melinda

 

Szalon köröm építése Porcelánból
TANULÓK

1.    Borsos Kitti
2.    Juhász Luca

  

Szöveg és fotó: remeka.hu


 

Olvasóink értékelése:  / 2
ElégtelenKitűnő 

Kiemelt hirdetések

Professzionális márkák

Legolvasottabb írások

Rendezvénytudósítás / Szabolcs Kupa 2014.
2014. február 9-én újra Nyíregyházán találkoztak a szépségszakma versenyzői. A Szabolcs...
Rendezvénytudósítás / World Bodypainting Festival 2017.
Napról napra a Kreatív Sminkműhellyel Jubileumi 20. alkalommal gyűltek össze a világ...
Rendezvénytudósítás / Hajas Cut & Color Competition 2012.
Hajas László közel minden évben versenyt rendez a szalonjaiban dolgozó és tanuló fodrászok...